Допълнителна информация
Изберете разфасовка | 350 мл |
---|
38.70 лв. 29.00 лв.
Изберете разфасовка | 350 мл |
---|
Дуо против косопад:
Освежаващ шампоан с мека формула, който неутрализира пърхота и противодейства на косопада без да пресушава скалпа и косъма, което е чест страничен ефект при този вид продукти. Спира изтъняването на косъма и удължава жизнения му цикъл. Piroctone olamine – противопърхотен агент от второ поколение – премахва сърбежите, регулира мастната секреция, спира изтъняването на косъма и косопада, причинен от себореен дерматит. В допълнение пантенол, вит. В3 и вит. Е подхранват и заздравяват косата. Тя е видимо по-силна и витална. Липсата на агресивни измивни вещества го прави подходящ за ежедневна употреба от мъже и жени. Не съдържа минерални масла, силикони, парабени, оцветители.
Серум против косопад – този високотехнологичен патентован комплекс ефективно противодейства на наследствения, хормоналния и сезонния косопад и стимулира растежа на здрава и силна коса. Серумът е подходящ и за подобряване на общото състояние на косата и скалпа – събужда и укрепва спящите фоликули, възстановява структурата на косъма и удължава живота му, възстановява увредената коса и подобрява еластичността й, като така елиминира нежелано накъсване, изсушаване и опадане. Подходящ за жени и мъже – както за поддържаща грижа, така и за интензивна терапия. Дозаторът улеснява нанасянето на серума в корените на косата. Без отмиване! Съдържа кофеин (подсилва фоликулите, активизира кръвообращението), биотин (вит. В8, подобрява структурата на косъма, подхранва кожата на скалпа), лецитин (намалява косопада, съдейства за здрава и блестяща коса), пантенол, вит. Е.
Серумът за растеж на коса се нанася в корените на суха коса и се масажира до попиване. Не се отмива. Може да се използва всеки ден в периода на активен косопад или 2-3 пъти седмично като поддържаща терапия. За максимално добри резултати използвайте в продължение на три месеца и съчетайте с кофеиновите шампоани на Кройтерхоф, например Шампоан с кофеин двоен ефект или Шампоан с кофеин активатор за коса.
Aqua, Alcohol Denat, Lecithin, Panthenol, Biotin, Tocopheryl Acetate, Caffeine, Disodium Edta
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Disodium Cocoyl glutamate, Glycerin, Piroctone Olamine, Caffeine, Panthenol, Niacinamide, Menthol, Dimethicone Propyl PG-Betaine, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Tocopherol, Propylene Glycol, Isopropyl Alcohol, Phenoxyethanol, Polyquaternium-10, Potassium Sorbate, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal.
Оставете мнението си за този продукт:
Имейл адресът ви няма да бъде публикуван